O autorce

Jmenuji se Lubica Kellerová, jsem ilustrátorka. Kreslím obrázky na ezoterická a duchovní témata. V současné době především mandaly.

Mandaly jsou magické spirituální obrazce, nejčastěji ve tvaru kruhu, které lidé malovali již v pravěku. 

V nejširším smyslu jsou mandaly vlastně diagramy, které ukazují našemu podvědomí jak se chaos stává harmonickou formou a tím zklidňují naši mysl. Proto jsou často používány jako relaxační a meditační pomůcka.

V posledních letech mandaly získávají velmi rychle na popularitě. Mnoho lidí již přišlo na to, že mandala jako obraz je nejen skvělý energetický zářič, ale i originální doplněk do bytu, na pracoviště nebo do sportovního studia. 

Na těchto stránkách vám představuji a nabízím své obrazy. Jeden obrázek kreslím 1-2 týdny. Kreslím perem. Každý symbol, lísteček i kytičku detailně propracuji a několikrát měním, až dokud nejsou všechny ty lístečky a kousky v dokonalé harmonii.

Ve svých mandalách používám léčivé symboly posvátné geometrie, čárové kódy Nové homeopatie podle Ericha Korblera a nejznámější symboly z celého světa.

Tak jako písemný text, i symboly v sobě nesou nějaké informace, která nám umožňují vzájemnou komunikaci, avšak na energetické či kvantové úrovni.

Na rozdíl od jazyka tyto symboly obsahují něco víc. Hluboký význam, který naše podvědomí zná a dokáže ho "načíst".

Obrazec takto sestavený se používá k harmonizaci míst, neutralizuje negativní energie na kvantové úrovni a samotné jeho pozorování má terapeutické, léčebné účinky.

Tuto skutečnost studoval a prokázal prosnulý Carl Gustav Jung, švýcarský lékař a psychoterapeut, zakladatel analytické psychologie. Jeho přínos psychologii spočívá v pochopení lidské psychiky na pozadí světa snů, umění, mytologienáboženství a filosofie.

Prohlédněte si moje obrázky a uvidíte, jak na Vás působí. Může se vám mírně točit hlava nebo můžete mít pocit, že "plujete na lodi". Zvláště tento jev působí na citlivé jedince, děti a domácí zvířata.

Také se mi to při kreslení stává. Ale nemějte strach, nemůžete se předávkovat touto léčivou energií. Naše podvědomí je geniální a přijme pouze tolik, kolik je třeba.

Ať se vám obrázky líbí a dělají vám radost.

Přeji vám mnoho pozitivní energie.

S láskou

Lubica Kellerová