O autorce

Mandaly jsou magické spirituální obrazce, nejčastěji ve tvaru kruhu, které lidé malovali již v pravěku. 

V nejširším smyslu jsou mandaly vlastně diagramy, které ukazují našemu podvědomí jak se chaos stává harmonickou formou a tím zklidňují naši mysl. Proto jsou často používány jako relaxační a meditační pomůcka.

V posledních letech mandaly získávají velmi rychle na popularitě. Mnoho lidí již přišlo na to, že mandala jako obraz je nejen skvělý energetický zářič, ale i originální doplněk do bytu, na pracoviště nebo do sportovního studia. 

Na těchto stránkách vám představuji a nabízím své obrazy. Ve svých mandalách používám léčivé symboly posvátné geometrie, čárové kódy Nové homeopatie podle Ericha Korblera a nejznámější symboly z celého světa. Můžete si vybrat hotovou mandalku v prodejní galerii nebo si nechat namalovat osobní, parnerskou rodinnou či firemní mandalu v kategorii osobní mandaly

Tak jako písemný text, i symboly v sobě nesou nějaké informace, která nám umožňují vzájemnou komunikaci, avšak na energetické či kvantové úrovni.

Na rozdíl od jazyka tyto symboly obsahují něco víc. Hluboký význam, který naše podvědomí zná a dokáže ho "načíst".

Obrazec takto sestavený se používá k harmonizaci míst, neutralizuje negativní energie na kvantové úrovni a samotné jeho pozorování má terapeutické, léčebné účinky.

Ať se vám obrázky líbí a dělají vám radost.

Přeji vám mnoho pozitivní energie.

S láskou

Lubica Prošková Kellerová