Mandala Ochrana andělů

4 hodnocení
799 Kč
Skladem (2 ks)

Energetický obraz 31,3 x 31,3 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energie této mandaly vám poskytne ochranu Archanděla Michaela a otevře vaše srdce novým možnostem. Modrá barva vibruje na vlně klidu, moudrosti, odpuštění, lásky a zdravé sebedůvěry.

Modrá aktivizuje jemné energie, zlepšuje spirituální cítění a zvyšuje inteligenci. Pomáhá rozšiřovat vědomí, zklidňuje a neutralizuje negativní energie na kvantové urovni. 

Léčivé symboly, které z obrázku dělají energetický obraz:

 • Čtyřlístek - je symbolem štěstí, každý lístek má svoje poselství, značí víru, naději, lásku a štěstí. Tento symbol ochraňuje před zlem, nenávistí, únavou a také chrání vaše obydlí před přírodními živly
 • Pravotočivá spirála - síla proudící ven
 • Levotočivá spirála - síla proudící dovnitř
 • Symbol slunce - je zdrojem tepla a světla, svítí nám na cestu, dodává vitalitu a odvahu
 • Zdvojený ypsilon - mocný posilující znak, zajišťuje vyvážený stav mezi nebem a zemí. Pomáhá, když potřebujeme vyvážit sebedestruktivní programy v těle, popřípadě na duševně-emocionální rovině. Mění negativní síly v pozitivní. Jde o velmi silně harmonizující symbol.
 • Symbol Archanděla Michaela
 • Symbol měsíce - jeho síla vám připomíná, že život určují především zákonitosti přírody a kosmu, které je třeba respektovat. Když začnete akceptovat životní cykly, můžete odpočívat v čase, kdy je to potřeba a být aktivní v období aktivity. Pokud tyto zákonitosti přírody nerespektujete, budete cítit únavu, nebudete mít žádnou energii a nejspíš se vám nebude dařit ani v lásce
 • Hvězdy - vám ukazují správný směr, aby jste nezabloudili ve tmě
 • Runa Othila - pomáhá zbavit se starých zvyklostí v lásce
 • Symbol Archanděla Chamuela - jeho síla vám pomůže ve vztazích, s jejich vytvářením a posilováním, ve vyhledávání duševně spřízněných partnerů, v udržování vnitřního míru
 • Symbol Archanděla Rafaela - jméno Rafael znamená "Bůh uzdravuje", on je nejvyšší z léčitelů mezi anděly.
  Jeho posláním je léčení a uzdravování všech, kteří o jeho pomoc požádají. Pomáhá nám uzdravit nejen naše tělo, ale také emoce, duši a myšlenky. Pomáhá i vyléčit zklamání v lásce.
  Požádejte Anděla uzdravení skrze tento symbol, aby vše co potřebujete uzdravit, obklopil svou smaragdově zelenou aurou. Nenaznačujte, přímo řekněte, nebo myslete na to, s jakou situací chcete pomoci. 
  Nejdůležitější je, přijímat pomoc tak, jak přichází. Může přijít ve formě předtuchy, intuitivní myšlenky nebo přímého zásahu. Pokud navíc obdržíte jakoukoli opakující se radu, je důležité řídit se jí
 • Srdce - symbol čisté lásky. Nesete si ji v sobě, ve svém středu, v těle , duši i duchu. Láska je nejmocnější  a nejodolnější ze všech sil, je vaší součástí i v momentech, kdy ji necítíte. Dovolte lásce růst a sílit tak, že ji otevřete své srdce.

Obraz v dřevěném, černém  rámu 31,3 x 31,3 cm. Kvalitní rámové lišty od českého výrobce.

Antireflexní sklo, které zamezuje odrazům světla, bez nežádoucích odlesků.

Na zadní je straně háček, obraz tedy můžete ihned pověsit na zeď.

Hřebíček do zdi není součástí zásilky.

Tisk s vlastnoručním podpisem autorky, grafický papír 220g m2, textura malířského plátna

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy
Vnější rozměr: 31,3 x 31,3 cm