Šablona mandaly 4 na speciálním bílém papíře

2 hodnocení
279 Kč

Zvolte variantu

Autorská šablona mandaly na speciálním papíře vyšší gramáže 30 x 30 cm

Detailní informace

Bílá s ražbou
Skladem (> 5 ks)
279 Kč

Detailní popis produktu

Ideální pro začátečníky, kteří si chtějí zkusit namalovat mandalu a nevědí jak na to. Při obkreslování předlohy se naučíte základní principy sestavení mandaly a na další šablonu si už troufnete sami.

Šablony jsou skvělé také pro ty, kteří se nechtějí zdržovat vymýšlením tvaru a sestavováním vlastní mandaly, to zabere nejvíce času. Prostě si vytvoříte mandalu podle šablony - vyberete si svoje barvy a malujete.

V mandale jsou hotové lístky, symboly, kytičky, ornamenty, stačí jen obtáhnout kontury a třeba i dobarvit. Malujete přímo na šablonu a postupně z ní bude váš obrázek.

Domalujte si ji podle svého. Na obrysy můžete použít akrylové fixy s ultra tenkým hrotem nebo 1M s linkou 0,7 mm, kreslící pero Uni Pin Fine Line, gelové pero Signo Boad zlaté nebo bílé - vše najdete v kategorii Pro kreatice - Psací potřeby zde v obchodě.

Můžete použít i pastelky, fixy, štětce a barvy, které máte doma. Fantazii se meze nekladou.

Pokud si budete chtít mandalu zarámovat vyberte si čtvercový rám, který je také ve velikostu 30 x 30 cm a pasuje přímo na tyto šablony. Rámy najdete zde v obchodě v kategorii Pro kreativce - RÁMY.

Léčivé symboly v této mandale:

  • Pravotočivá spirála - síla proudící ven
  • Levotočivá spirála - síla proudící dovnitř 
  • Runa Othila - pomáhá zbavit se starých zvyklostí v lásce
  • Symbol vycházejícího slunce - pomáhá k uvědomění, že minulost je již za námi a nemá smysl se k ní vracet. Soustřeďte se na to, co se děje právě teď a přivítejte s radostí nové možnosti, které k vám přicházejí tak samozřejmě, jakože každý den znovu vyjde slunce
  • Strážný anděl 
  • Hvězdy - vám ukazují správný směr, aby jste nezabloudili ve tmě
  • Symbol Archanděla Chamuela - jeho síla vám pomůže ve vztazích, s jejich vytvářením a posilováním, ve vyhledávání duševně spřízněných partnerů, v udržování vnitřního míru

Doplňkové parametry

Kategorie: Šablony mandal
Velikost: 30 x 30 cm